Sesja ślubna w centrum Warszawy

Pamiętam swój pierwszy samodzielny przyjazd do stolicy. Nadchodził zmierzch, miasto rozbłysło milionem świateł, a sięgające chmur gigantyczne warszawskie wieżowce sprawiały, że miałam ochotę natychmiast zawrócić do swojej podpoznańskiej wsi, by następnie na dłuższy czas zamknąć się w domu. Jestem sobie naprawdę wdzięczna, bo nie tylko: nie zawróciłam, ale zrobiłam później w stolicy świetną sesję ślubną, poznając przy tym (serio) wyjątkowych ludzi. Jak się okazało, tempo i różnorodność Warszawy bardzo szybko przestały mnie przerażać. Co więcej – z całą odpowiedzialnością mogę dziś stwierdzić, że to miasto jest szalenie inspirujące!

.

Pomysł na sesję ślubną… w mieście

Miasto jest motywem samym w sobie. Można urozmaicić sesję czadowymi stylizacjami, pięknym makijażem czy bukietem kwiatów wpisującym się w aktualne trendy. Ale! Najważniejsi jesteście Wy. To trzymająca się za ręce para, wybuchająca od czasu do czasu salwą śmiechu, przytulająca się z miłością, robi w miejskich sesjach największą robotę. No i te drapacze chmur w tle, komunikacja miejska, wiecznie spieszący się gdzieś mieszkańcy… Para zakochanych, nie widzących nic prócz siebie nawzajem, w wielkim, tętniącym życiem mieście. Musicie przyznać, że ciekawy temat, któremu nie trzeba wiele ;).

.

Warszawa inspiruje

Na świat przyszłam w niedużym mazurskim miasteczku o nazwie Giżycko. Później przez kilka lat mieszkałam w Trójmieście, żeby następnie przeprowadzić się do Poznania. Obecnie mieszkam w jednej z wielkopolskich wsi, z widokiem na las, jezioro i pola. Natura to mój „chleb powszedni” i uwielbiam się nią inspirować, ale dopiero Warszawa wyzwoliła we mnie takie pokłady kreatywności. Nie ma drugiego takiego miasta w Polsce. Stolica jest niezwykle fotogeniczna, żywa i zaskakująca. Chyba nigdy nie przestanie robić na mnie wrażenia. To pewnie dlatego z takim entuzjazmem odwiedzam Warszawę kilka razy w sezonie. Jak się okazuje, jej mieszkańcy, również doceniają moją fotografię i z chęcią zapraszają mnie na swoje śluby. Wielki przytulas dla Was. Nie mogę doczekać się sezonu 2023.

.

sukienka. Lulu Madeline
kwiaty. Rave and Fleurs
film. Czuło Wedding Films

.

Comments
Add Your Comment

ZAMKNIJ