CZEŚĆ!

Mam na imię Dorota i...
pochodzę z północno-wschodniej Polski - z Krainy Tysiąca Jezior Mazurskich, na świat przyszłam w mazurskim miasteczku o nazwie Giżycko. Obecnie mieszkam w Poznaniu. Do Wielkopolski przyjechałam (no tak, klasycznie i filmowo!) za miłością - moim narzeczonym Michałem, obydwoje ukończyliśmy tutaj studia kilka lat temu. Co więcej, Wielkopolska tak bardzo nam się spodobała, że postanowiliśmy o pozostaniu w tej części Polski na dłużej niż przewidywała nasza edukacja.

Życie udowodniło mi nieraz, że jestem niepoprawną optymistką. Uznaję tylko pozytywne myślenie, a uśmiechem "zarażam" wszystkich wokół. Ze mną nie ma opcji, że w dniu ślubu zjedzą Was nerwy lub stres. Jestem estetką, kocham się w ładnych rzeczach i doceniam każdy detal. Poza tym uwielbiam niestandardowe śluby, w których najważniejsi jesteście WY. To Wasz dzień, dlatego nie bójcie się podejmować niepopularnych decyzji. Razem ze mną wyjdźcie ze ślubno-weselnego schematu. Pokażmy ten dzień i Was całkowicie po Waszemu! Co Wy na to? ;)

Kocham fotografować ludzi. Zatrzymywanie czasu jest ponoć niemożliwe, a mimo to ja odkryłam na to swój sposób. Utrwalam dla moich par najważniejsze chwile z ich życia, za każdym razem starając się pokazać wszystko najpiękniej jak potrafię. Doskonale znam wartość fotografii, gdy dziś zaglądam do albumu ślubnego moich rodziców, czuję, że fotografia ma ogromną moc. Moi rodzice znów mają po dwadzieścia lat, mama stoi w białej sukni i uśmiecha się wprost do obiektywu (a jakby do mnie!), obok stoi i obejmuje mamę mój tata, na szyi ma wielką muchę w ciemne grochy. Na fotografiach już zawsze pozostaniemy piękni, młodzi i szczęśliwi, dokładnie tak jak tego dnia, gdy przyrzekaliśmy sobie miłość, wierność... Wybierając swojego fotografa ślubnego, powierzacie mu swoje wspomnienia i pamiątkę Waszej młodości. Doskonale to rozumiem. Warto mieć świadomość, że ten czas już nie wróci, dlatego zachowajcie go w najpiękniejszym stylu, na najpiękniejszych fotografiach, które będziecie chcieli oglądać i pokazywać swoim najbliższym, dzieciom, wnukom, przyjaciołom.

Fotografuję w Poznaniu, ale jeśli mieszkacie w innej części Polski - piszcie śmiało. Zdarza nam się również fotografować w duecie, więc jeśli czujecie, że potrzebujecie dwóch fotografów, również piszcie śmiało. Dojedziemy wszędzie!

FAKTY O MNIE
• Zawsze ryczę na filmie "Pamiętnik"
• Kocham żelki!
• Moja najukochańsza bajka z dzieciństwa to Kubuś Puchatek
• Kocham zwierzęta (szczególnie psy, ale kotki i inne stworzenia także!)
• Jestem cholernie empatyczną osobą

LISTA MARZEŃ
• sesja ślubna z mopsem
• sfotografowanie Pary Młodej o imionach Dorota i Michał (tak jak my!)
• ślub oraz wesele w plenerze W GÓRACH
• sesja ślubna na Islandii

Decorative Image

Jeśli chcesz mnie poznać, zapytać o wolny termin, cokolwiek...

NAPISZ DO MNIE
ZAMKNIJ