Sielsko, pięknie, naturalnie
– Stodoła Wąsowo

Folwark Wąsowo zdecydowanie znajduje się w top 10 najpiękniejszych miejsc na ślub i wesele w Polsce. Cieszę się (szczerze), że mieszkając w Wielkopolsce mam możliwość dość często bywać w tak niesamowitych miejscach. Jeśli ktoś zapytałby mnie o “prawdziwą stodołę z krwi i kości”, bez wahania odpowiadam – Stodoła Wąsowo.

.

Zaufaj swojemu ślubnemu teamowi

Gdy myślę o Paulinie i Tomku, mojej folwarkowej parze, w duchu proszę wszechświat o takie właśnie pary. Otwarte, pełne zaufania, gotowe bez wahania powierzyć mi dobro swojej ślubnej pamiątki. Paulina od początku mówiła, że wiele spraw powierza starannie dobranemu teamowi. Dzięki temu my mogliśmy robić swoje, zrealizować swoją pracę jak najlepiej, a oni bawili się tego dnia cudownie i ze spokojną głową. Zaufany ślubny dream team = spokój i pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

.

Przygotowania na terenie Folwarku

Folwark Wąsowo totalnie zachwyca. Przestrzeń jest ogromna (można się zmęczyć biegając od kuźni do stodoły po ślubne detale), ale dzięki temu jest dość miejsca dla każdego. Obiekt jest naprawdę duży, stodoła robi wrażenie, pokoje są do dyspozycji Pary Młodej oraz ich gości. Na spokojnie całość można zorganizować w jednym miejscu – od przygotowań aż po wesele. Jeśli zależy nam na ślubie kościelnym, to kilka minut od Stodoły jest przepiękny drewniany kościół w Brodach. Świątynia perfekcyjnie wpasowuje się w klimat sielskiego, rustykalnego, a nawet boho wesela. W dodatku jeśli – podobnie jak Paulina i Tomek – wybierzemy się na ślub Stylową Bryką, ciężko sobie wyobrazić tę podróż do ślubu w lepszym stylu! Z drugiej strony jeżeli stawiamy na ślub w plenerze – miejsca na taką ceremonię na terenie Folwarku absolutnie nie brakuje.

.

Tańcz jakby kończył się świat

Beztroski klimat stodoły pozwala na wiele. Biesiadne śpiewy, szalone uściski i taniec na snopkach siana… czemu nie? Tańczmy tak jakby nikt nie widział! W końcu kiedy, jak nie na najlepszym weselu w Folwarku Wąsowo!

.

miejsce Folwark Wąsowo
suknia ślubna Ochocka Atelier
kwiaty Kwiaciarnia Kruk
auto Stylowa Bryka
film Sakramentalne Tak

♡.

Comments
Add Your Comment

ZAMKNIJ