♡.

para: Domi&Bartek
miejsce: Cicha 23
kwiaty: Hortusdeliciarum
suknia: Madonna
proseccovan: Miętówka
film: Blask Film Wedding

.

Organizacja ślubu: jak zrobić to dobrze?

Piękne śluby inspirują. Nie będę Was czarować – końcowy efekt zależy w dużej mierze ode mnie, ale jednak drugie 50% to Wasze zaangażowanie i wybory. Dominika i Bartek przygotowali swój dzień doskonale. Ja, jako rasowa estetka (haha) czułam się na ich ślubie… bajkowo! Nie mogłam przestać fotografować, tyle pięknych momentów, detali, ludzi… Nie ma szans, by się się powstrzymać – szukam najcenniejszych momentów i zatrzymuję je przyciskając spust migawki.

.

Piękno tkwi w detalach // Cicha23

Mam nadzieję, że przebrnięcie przez całość. Uprzedzam, że może nie być łatwo – w Cichej 23 jest tyle pięknych zakamarków, moja para przygotowała tak piękne detale, ekipa z Hortusdeliciarum najlepiej zadbała o każdy kwiatowy szczegół… Trzeba naprawdę być totalnie niewrażliwym na piękno, żeby tego nie sfotografować.

.

Zorganizuj swój ślub tak, żeby był inspiracją dla innych

Wybory Dominiki i Bartka – to był strzał w 10. Ich dzień zachwycił mnie (i zachwyca wciąż niezmiennie), dlatego wrzucam tę historię do portfolio i mocno liczę na to, że niejedna para się tymi ujęciami zainspiruje, organizując swój najpiękniejszy dzień.

.

Comments
Add Your Comment

ZAMKNIJ