Cześć! Ogromnie mi miło, że tu trafiliście. To już pierwszy krok do przepięknych zdjęć! Obecnie oferuję sesje narzeczeńskie (zakochanych), ślubne oraz sesje rodzinne. Wszystkie rodzaje sesji wykonywane są raczej w plenerze (wyjątkiem są sesje rodzinne, w przypadku których możemy spotkać się u Was w domu).

Póki co przyjmuję zamówienia na vouchery na sesję zdjęciowe na terenie Poznania i okolic, a także na terenie Giżycka i okolic (skąd pochodzę i bywam od czasu do czasu u rodziny). Wszystkie sprzedawane obecnie vouchery na sesje są ważne od momentu zakupu do 6 miesięcy po zakończeniu stanu epidemicznego w Polsce.

Jeśli jesteście zainteresowani - zapoznajcie się z cennikiem i skorzystajcie z opcji kontaktu na samym dole strony. Na adres e-mail, który podacie w formularzu, postaram się jak najszybciej wysłać szczegółową ofertę na konkretną sesję. Do każdej z sesji istnieje możliwość dokupienia albumów w promocyjnej cenie.

Zapraszam ♡

SESJA ZDJĘCIOWA

...inaczej nazywana narzeczeńską. Ale nie musicie być narzeczonymi, żeby skorzystać z mojej oferty na tę sesję. To po prostu propozycja dla zakochanych, którzy chcą zachować wspólne chwile na zawsze w postaci pięknych fotografii.

600 pln

SESJA RODZINNA

...zdjęcia rodzinne to najcenniejsza wartość, przekazywane z pokolenia na pokolenie, im starsze - tym bardziej cieszą oko. Zapewnijcie swojej rodzinie najpiękniejsze wspomnienia w postaci cudownych zdjęć RAZEM!

600 pln

SESJA ŚLUBNA

...nawet jeśli termin Waszego ślubu mam już zarezerwowany, wciąż możemy spotkać się na sesji ślubnej innego dnia! A może po prostu marzycie o przepięknym plenerze ślubnym mojego autorstwa? Pomogę zorganizować wszystko - miejsce, kwiaty, makijaż, fryzurę. Zapraszam Was do mojego świata bajkowych sesji ślubnych.

1000 pln

stwórzmy razem coś pięknego

Napisz do mnie - nie mogę doczekać się, żeby Was poznać!

Gałązka Fotografia / galazkafotografia@gmail.com

ZAMKNIJ