Winny Dworek | Dworek Jeziorki

Był piękny lipcowy dzień. Godzina 12:00. Pamiętam, jakby to było wczoraj. Zjawiam się na miejscu przygotowań, które jest jednocześnie weselnym venue… i przepadam. Ania i Artur opowiadali mi, że będzie magicznie, ale patrząc dziś na te kadry autentycznie tęsknię za latem. Za zieloną barwą liści, radosnym śpiewem ptaków, a przede wszystkim tęskno mi do ciepłego powietrza otulającego tego dnia nasze uśmiechnięte twarze. Atmosfera była prawdziwie letnia, lekka i jakaś taka… beztroska? Zapowiadał się naprawdę piękny dzień i naprawdę piękny ślub!

.

Jak wykorzystać swój talent i umiejętności organizując ten dzień?

To dziecinnie proste. Przynajmniej w przypadku Ani i Artura tak właśnie było. Ich naturalne talenty i umiejętności zawodowe doskonale udało się wpleść w ślubne przygotowania. Ania studiowała ogrodnictwo, więc wszelkie dekoracje kwiatowe ma w małym palcu. Do pomocy zaangażowała swoje najlepsze kumpele ze studiów i voila! Chabry były wszędzie. Artur natomiast to niegdyś student elektrotechniki, przeglądając reportaż dostrzeżecie żarówki i żaróweczki, które zdobiły nawet… tort!

.

Chabrowy kolorem przewodnim

Przyznam szczerze, że jestem raczej zwolenniczką łączenia różnych kolorów w doskonale komponujące się ze sobą palety barw, ale! Ale ten chabrowy urzekł mnie niesamowicie. W połączniu z długimi rudymi włosami Ani wyglądało to przepięknie! Druhny w chabrowych sukienkach również zrobiły cudowną robotę. Kochane Panny Młode, nie bójcie się grać kolorami na własnym weselu. Ta gra sprawia, że dekoracja staje się totalnie wyjątkowa… i niezapomniana.

.

miejsce Dworek Jeziorki
suknia Cuda Mecyje Atelier
film Kurtyna Videos
kwiaty Panna Młoda i jej ekipa

♡.

Comments
Add Your Comment

ZAMKNIJ