RUSTYKALNA SALA WESELNA – CENTRUM REKREACYJNO-HOTELOWE BAGATELKA

Wpadłam na świetny pomysł (przynajmniej tak mi się teraz wydaje, dajcie znać co myślicie) tworzenia wpisów dla Was na temat pięknych sal weselnych, w których miałam szczęście fotografować (co oznacza, że wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa). Z każdym ślubnym sezonem przybywa inspirujących miejsc. Nieraz nie mogę się nadziwić, że można tak pięknie! W Polsce znajdują się cudne sale weselne, o których nie wszyscy wiedzą, a myślę, że warto o takich miejscach mówić jak najwięcej.

Na pierwszy ogień wybrałam Centrum rekreacyjno-hotelowe Bagatelka, sala znajduje się w województwie Wielkopolskim, 50km na wschód od Poznania. Do dyspozycji par młodych są pomieszczenia: sala z białymi belkami (sala na zdjęciach) oraz mniejsza sala z naturalnymi belkami (w tej sali będę miała przyjemność fotografować w sezonie 2019, jeśli pomysł chwyci, to być może zrobię mały update wpisu). W Bagatelce istnieje możliwość organizacji kameralnego przyjęcia jak i większego eleganckiego wesela do 300 osób. Ośrodek umożliwia także rezerwację noclegów, więc ulokowanie przyjezdnych gości nie stanowi żadnego problemu.
Wesele w Bagatelce z perspektywy fotografa to naprawdę przepiękna uroczystość. Do dyspozycji weselnych gości jest sporo zielonego otoczenia wokół obiektu (świetne miejsce na krótką sesję w dniu ślubu albo/i zdjęcia grupowe z bliskimi). Z tego co wiem, istnieje także opcja zorganizowania w ogrodzie ślubu plenerowego (a to jest dopiero czad!)
Osobiście mogłabym fotografować w Bagatelce bardzo często (no dobra, maksymalnie co drugi tydzień!) ze względu na naturalny wystrój sali oraz oczywiście przepyszne jedzenie. Wszystkie moje pary, które organizowały swój dzień w tym miejscu, były szczerze zadowolone! I nie, kochani, Bagatelka nie sponsoruje tego wpisu (a szkoda), po prostu i w moim interesie jest, abyście wybierali najpiękniejsze lokalizacje na swoje uroczystości. Uwierzcie mi, że zatrzymywanie czasu na zdjęciach w takich okoliczościach to sama przyjemność :).

Dekoracje: Cuda Wianki Justyna Michalska