Kościół: Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Świętej Lipce
Sala weselna: Resort Niegocin

Paulina i Mateusz postanowili złożyć sobie ślubną przysięgę miłości w najpiękniejszej świątyni, w jakiej dotychczas miałam przyjemność fotografować. Ceremonia odbyła się w Bazylice w Świętej Lipce, miała dla tych dwoje ogromne znaczenie i zdecydowanie było to czuć w powietrzu. Pojawiły się łzy wzruszenia, uśmiechy szczęścia i spojrzenia przepełnione najcieplejszymi uczuciami. Zawsze powtarzam, że to cudownie móc fotografować ludzi, którzy ślubują sobie miłość z pełną świadomością bycia wzajemnym oparciem przez resztę życia.
Wesele odbyło się na Mazurach, w okolicach Giżycka, konkretnie w ośrodku o nazwie Resort Niegocin. Ściany sali pomalowane są na piękny błękitny kolor, ale najbardziej urzeka jasny taras – Paulina i Mateusz świetnie wymyślili, aby część taneczna odbyła się właśnie na tym tarasie. Przepięknie rozchodzi się tam światło! Zdecydowanie każdej Młodej Parze planującej ślub w Resorcie Niegocin będę rekomendować takie rozwiązanie. Fotografie wykonane na parkiecie to jeden z moich ulubionych fragmentów tego reportażu.
Paulinę i Mateusza na pewno będę wspominać bardzo ciepło. Jestem im wdzięczna za okazane zaufanie i przede wszystkim za bycie w 100% sobą. Cieszę się, że moja obecność ani trochę ich nie krępowała, co potwierdzają przepiękne wzruszenia i szerokie szczere uśmiechy.